Hans Ubbink Zijdeglans jasje | Maat 38 | €80,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/hans-ubbink-jasje-maat-38.html

Hans Ubbink Zijdeglans jasje | Maat 38 | €80,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/hans-ubbink-jasje-maat-38.html

PAUW Amsterdam Gele tweed blazer | Maat 42-44 | €50,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/pauw-amsterdam-gele-tweed-blazer-maat-42-44.html

PAUW Amsterdam Gele tweed blazer | Maat 42-44 | €50,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/pauw-amsterdam-gele-tweed-blazer-maat-42-44.html

Ski Jack | Maat 40-42 | €50,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/overige-merken-ski-jack-maat-42-44.html

Ski Jack | Maat 40-42 | €50,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/overige-merken-ski-jack-maat-42-44.html

Blue Blood Colbert | Maat M | €50,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/blue-blood-colbert-maat-m.html

Blue Blood Colbert | Maat M | €50,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/blue-blood-colbert-maat-m.html

Muuba Leren jack | Maat 36 | €89,05 | http://www.firstclasssecondhand.nl/muuba-leren-jack-maat-36.html

Muuba Leren jack | Maat 36 | €89,05 | http://www.firstclasssecondhand.nl/muuba-leren-jack-maat-36.html

Juicy Couture Kort leren jasje | Maat M| €90,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/juicy-couture-kort-leren-jasje-maat-m.html

Juicy Couture Kort leren jasje | Maat M| €90,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/juicy-couture-kort-leren-jasje-maat-m.html

Sisters Point Wit slangenleer imitatiejasje  | Maat L | €30,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/sisters-point-leren-jasje-maat-l.html

Sisters Point Wit slangenleer imitatiejasje | Maat L | €30,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/sisters-point-leren-jasje-maat-l.html

Patrizia Pepe Chanel look jasje | Maat 38 | €80,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/patricia-pepe-chanel-look-jasje-patrizia-pepe-maat.html

Patrizia Pepe Chanel look jasje | Maat 38 | €80,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/patricia-pepe-chanel-look-jasje-patrizia-pepe-maat.html

Blue Blood Leren jack | Maat L | €200,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/blue-blood-leren-jack-maat-l.html

Blue Blood Leren jack | Maat L | €200,- | http://www.firstclasssecondhand.nl/blue-blood-leren-jack-maat-l.html

Winterjas | Maat S | €60,-

Winterjas | Maat S | €60,-

Pinterest
Search