Explore Book and more!

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji / Andrzej Stefańczyk    W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?

Psychologia wywierania wpływu i psychomanipulacji / Andrzej Stefańczyk W jaki sposób skutecznie wpływać na innych i bronić się przed negatywnym wpływem z ich strony?

Magia Perswazji / Aleksander Buczny   W jaki sposób możesz posługiwać się perswazją i wywierać wpływ na ludzi osiągając to, czego chcesz?

Magia Perswazji / Aleksander Buczny W jaki sposób możesz posługiwać się perswazją i wywierać wpływ na ludzi osiągając to, czego chcesz?

Ps,Book Jacket

Sekrety skutecznych negocjacji / Lech Baczyński    Jak wykorzystać negocjacje aby uzyskać to, czego się chce i uniknąć manipulacji?

Sekrety skutecznych negocjacji / Lech Baczyński Jak wykorzystać negocjacje aby uzyskać to, czego się chce i uniknąć manipulacji?

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego / Robert B. Cialdini   Książka "Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego" zawiera genialne ilustracje Andrzeja Mleczki oraz dwie płyty CD z zapisem całego audiotreningu autorstwa Roberta Cialdiniego.

Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego / Robert B. Cialdini Książka "Zasady wywierania wpływu na ludzi. Szkoła Cialdiniego" zawiera genialne ilustracje Andrzeja Mleczki oraz dwie płyty CD z zapisem całego audiotreningu autorstwa Roberta Cialdiniego.

Korepetycje z sukcesu

Korepetycje z sukcesu

Manipulacja, perswazja czy magia? / Sergiusz Kizińczuk    Manipulacja czy magia? Poznaj niesamowitą moc słowa, myśli i wiary i dowiedz się jak ją wykorzystać.

Manipulacja, perswazja czy magia? / Sergiusz Kizińczuk Manipulacja czy magia? Poznaj niesamowitą moc słowa, myśli i wiary i dowiedz się jak ją wykorzystać.

Hermann Scherer: Glückskinder (Polen) Warum manche lebenslang Chancen suchen – und andere sie täglich nutzen

Hermann Scherer: Glückskinder (Polen) Warum manche lebenslang Chancen suchen – und andere sie täglich nutzen

Techniki manipulacji / Sergiusz Kizińczuk  Poznaj techniki manipulacji i już nigdy więcej nie daj się "wpuścić w kanał"! Autor zdradza sekrety, które mogą pomóc Ci w obronie przed manipulacją.

Techniki manipulacji / Sergiusz Kizińczuk Poznaj techniki manipulacji i już nigdy więcej nie daj się "wpuścić w kanał"! Autor zdradza sekrety, które mogą pomóc Ci w obronie przed manipulacją.

Inżynieria umysłu. Darować marzenia

Inżynieria umysłu. Darować marzenia

Pinterest
Search