Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Bu bahar www.colllezione.com rengarenk!

Hukuk Fakültesi Taban Puanları ve Başarı Sırlaması http://haber.sayfan.net/2016/04/hukuk-fakultesi-taban-puanlar-ve-basar.html #eğitim #üniversite #hukukfakültesi #tabanpuanı

İlkyardımın Önemi - Bilinçli müdahele şu demek: Trafikte kaza yapmış bir adam. O adamı arabadan çıkarmalı mısınız, hiç kıpırdatmadan beklemeli misiniz? Ne kadar kan kaybı görüyorsanız iş işten geçmek üzeredir? İnsanda kaç litre kan var? Bir çocuk boğuluyorsa ne yapılır?

Bu bahar www.colllezione.com rengarenk!

Yılmaz Güney'in 1 Nisan 1977’de “Doğum Günü” Dolayısıyla Kayseri Cezaevi’nde…

…demiş ya Orhan Veli, işte biz de en güzel bahar şiirlerini derledik bu Nisan’dan önce ki Mart ayında sizler için. İçimize sevgi dolsun, umut dolsun diye… Çünkü bahar, umut demek değil midir? :)

Bu bahar www.colllezione.com rengarenk!

oracle comic illustration - kahin ölmedi.. sadece yöntem farklılaştı. kehanette bulun, (yani öngörü) ve gerçekleştir. insanlar bin yıl sonra bugnün abuk trkçesini anlamaya çalışarak fırsatları çoktan kaçırmış olmasın. (bu kafasını kaşıyan resim ne demek stiyormuş acaba 2016 anadolusunda? --gel bana darbe yap demiyor herhalde. bakalım kahin burada ne demek istemiş?) düşün, uygula ,gerçekleştirmeleri için yardım al. devir hızz devri.

23 Nisan Demek Sadece büyük bir lider, geleceği küçük kalplere emanet eder demek. TEŞEKKÜRLER ATAM___ <3

from Twitter

T.C SSavci on

himmmm Demek oyle demis ? @23NISAN1923