Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Sadece Size, Her Zaman and more!

Firmaların en gözde promosyon ürünler arasında ilk sıralarda her zaman kupa bardaklar yer alıyor. Firmalara özel promosyon kupa bardak, sadece size özel olarak üretilir. Özel baskı teknolojisi sayesinde de uzun yıllar kullanılabilir.

Şirketinize özel tasarlanan moskova porselen kupa yanındaki kaşığıyla oldukça şık görünmekte. En uygun fiyata sahip olacağınız kupalar kalitelipromosyon'da!

İçeceklerinizi keyifle yudumlayacağınız amsterdam seramik kupa logonuz ve isminizle size özel hale getiriliyor. Farklı renk seçenekleriyle sizleri bekliyor.

Müşterilerinize hediye edeceğiniz şık ve renkli roma seramik kupa bardakları şirket bilgilerinizle size özel hale getiriyoruz.

Müşterilerinize her yudumda sizi anımsatacak beyaz renkteki İstanbul porselen kupa üzerine dilediğiniz görseli bastırabilirsiniz.

En farklı tasarımlardan olan içi renkli promosyon kupa bardak, birçok renk seçeneğiyle sizleri bekliyor. İster kendiniz isterseniz de sevdiklerinize hediye edebileceğiniz kupa bardaklar kişiselleştirilebiliyor.

İçeceklerinizi keyifle yudumlayacağınız paris seramik kupa bardakları dilerseniz şirketinize özel tasarlayıp müşterilerinizle de paylaşabilirsiniz.

Promosyon Baskılı Porselen Kapaklı Kupa ile içecekleriniz hemen soğumayacak…