Explore these ideas and much more!

Pierwsza Miłość – Odcinek 2344

Pierwsza Miłość – Odcinek 2344

Klan Odcinek 2827

Klan Odcinek 2827

Pierwsza Miłość – Odcinek 2379 – online na Video Penny  Zazdrosny Krystian wciąż zabiega o względy Melki. Tymczasem dziewczyna idzie na pierwszą randkę z Pawłem. Dla córeczki Jowity szansą na uratowanie jej życia może okazać się prywatna klinika. Gdy Radek próbuje uzbierać potrzebne na ten cel pieniądze, ktoś nieoczekiwanie płaci za jej leczenie. Anna daje rodzinie Śmiałka lekcje dobrych manier przy stole. Wszystko po to, by z klasą przywitać tajemniczego gościa.

Pierwsza Miłość – Odcinek 2379 – online na Video Penny Zazdrosny Krystian wciąż zabiega o względy Melki. Tymczasem dziewczyna idzie na pierwszą randkę z Pawłem. Dla córeczki Jowity szansą na uratowanie jej życia może okazać się prywatna klinika. Gdy Radek próbuje uzbierać potrzebne na ten cel pieniądze, ktoś nieoczekiwanie płaci za jej leczenie. Anna daje rodzinie Śmiałka lekcje dobrych manier przy stole. Wszystko po to, by z klasą przywitać tajemniczego gościa.

Tylko z Tobą – Odcinek 78 – online na Video Penny  Asla Vazgeçmem  Na imprezie promocyjnej u Kerema pojawia się Iclal oraz Yigit. Kerem jest wściekły a Nur zdruzgotana. Nikt nikt mówi o niczym innym, jak tylko o niedawnym skandalu małżeńskim Yigita i Nur. Iclal odbywa nieprzyjemną rozmowę z Nur w damskiej toalecie, po czym wychodzi do dziennikarzy – ze śladami pobicia! Kerem obciąża Firata winą za fiasko promocji i chce zerwać współpracę. Firat jedzie do Iclal z pretensjami. Tam wygaduje się

Tylko z Tobą – Odcinek 78 – online na Video Penny Asla Vazgeçmem Na imprezie promocyjnej u Kerema pojawia się Iclal oraz Yigit. Kerem jest wściekły a Nur zdruzgotana. Nikt nikt mówi o niczym innym, jak tylko o niedawnym skandalu małżeńskim Yigita i Nur. Iclal odbywa nieprzyjemną rozmowę z Nur w damskiej toalecie, po czym wychodzi do dziennikarzy – ze śladami pobicia! Kerem obciąża Firata winą za fiasko promocji i chce zerwać współpracę. Firat jedzie do Iclal z pretensjami. Tam wygaduje się

Pierwsza Miłość – Odcinek 2286

Pierwsza Miłość – Odcinek 2286

Na Wspólnej odc. 2397

Na Wspólnej odc. 2397

Tylko z Tobą – Odcinek 73

Tylko z Tobą – Odcinek 73

Przyjaciółki Odcinek 75 – S07E01 – Przerażona Zuza zjawia się w szpitalu!

Przyjaciółki Odcinek 75 – S07E01 – Przerażona Zuza zjawia się w szpitalu!

Rodzinka.pl – Odcinek 189 – Domowe zapętlenie

Rodzinka.pl – Odcinek 189 – Domowe zapętlenie

Zagubieni – Sezon 2, Odcinek 11 – online na Video Penny  Lost  Jack, Locke i Sawyer ruszają za Michaelem, który w poszukiwaniu Walta wchodzi do dżungli i podąża w kierunku budzących przerażenie „Innych”. Tymczasem Sun w zaskakujący sposób reaguje na wieść, że Jin chce dołączyć do grupy poszukiwawczej. Hurley i Charlie wdają się w filozoficzną dyskusję na temat tego, czego pragną kobiety.

Zagubieni – Sezon 2, Odcinek 11 – online na Video Penny Lost Jack, Locke i Sawyer ruszają za Michaelem, który w poszukiwaniu Walta wchodzi do dżungli i podąża w kierunku budzących przerażenie „Innych”. Tymczasem Sun w zaskakujący sposób reaguje na wieść, że Jin chce dołączyć do grupy poszukiwawczej. Hurley i Charlie wdają się w filozoficzną dyskusję na temat tego, czego pragną kobiety.

Pinterest
Search