Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Sen Öyle, Her Şey and more!

Sen hiç görmedin Su vermeye benzedik Plastik çiçeklere Hiç görmedin Sen hiç görmedin Dans ettik durmadan Kırık camlar üstünde Sen öyle Sana benzeyen her şey gibi Erirken avuçlarında ben Unutuyorum Hoşçakal Olacaklar sensiz olsun Daha durmam boşluklarında ben Unutuyorum Sen hiç görmedin Baştan böyle yazılmış Yok kimsesi kimsenin Hiç kimsenin ... Sen hiç görmedin Sonu baştan yazılmış Bitti,bitti ,bitti kelimelerim Sen öyle Sana benzeyen her şey gibi Erirken avuçlarında Ben unutuyorum

Emre Aydın - Hoşçakal Sen hiç görmedin dans ettik durmadan kırık camlar üstünde Sen öyle sana benzeyen her şey gibi Erirken avuçlarımda Ben unutuyorum Hoşçakal Olacaklar sensiz olsun Daha durmam boşluklarında ben unutuyorum Hoşçakal..

Pamela & Ümit Besen - Seni Unutmaya Ömrüm Yeter Mi Dön desem tersine dünya döner mi? Gururum askıma oyle düşman ki Geri dön, beni sev, dön diyemem ki.

Ville Valo ♡ Öyle bir şey yapacam ki iğrenç halde yaşayacaksın..... karışmayacaktın... sen aşağıda olmalısın... yerini bildiricem sana!!!!!ayağımın altındasın

Nev - Zor /Biliyorum duymak istediklerin bunlar değildi.Bu yüzden zafer saymıştım zamansız gidişini.Öyle ya sen 19'unda koca bir kadındın.Oysa ben seni tüm yalanlardan daha çok seviyordum.Zor! Zor kadere emanet ettim seni Sen benim kördüğümüm, tutamadığım gözyaşım Zor! Zor bir daha,daha da güvenmek.Bana düşenkabullenmek,zor da olsa dönüp gitmek.Birgün gelir de bir an, çokça zamanlardan sonra Geri dönüp baktığında bilmem anlarmısın...O senin bir anının benim ömrüm olduğunu Ne çok..

Nil Karaibrahimgil | Kanatlarım Var Ruhumda Sen beni boşuna hiç Kalbinin oralara koyma Kollarını bana sarma Kalamam oralarda... :))