Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

from sefibo

Roost Apartment Hotel (Filadelfia, USA)

Przyjemny pobyt w hotelu zapewnią Państwu komfortowo urządzone apartamenty. Pokoje wyposażone są w klimatyzację. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.

from sefibo

Westin Chongqing Liberation Square (Chongqing, Chiny)

Pokoje wyposażone są w klimatyzację. Spokojny sen zapewni Państwu łóżko podwójne. W pokoju znajduje się sejf. Dostępne są również minilodówka i ekspres do kawy / herbaty. Elementami podwyższającymi komfort pobytu są telewizor i Wi-Fi. W łazienkach do użytku gości jest suszarka do włosów. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.

Przestrzeń stworzona z myślą o rodzinie - Myhome

Przestrzeń stworzona z myślą o rodzinie - Myhome

Oscar Wilde mawiał: „Po dobrym obiedzie nie ma się pretensji do nikogo – nawet do własnej rodziny” ;) ZAPRASZAMY zatem na niedzielny, rodzinny obiad. Dziś przypominamy o jednej z naszych aktualnych PROMOCJI! Tą przygotowaliśmy z myślą o leniwych niedzielach. ☛ 2 MAKARONY lub 2 SAŁATKI + 2 PIZZE NEAPOL = 69 ZŁ! ☚ Sami przyznajcie, z takiego ZAPROSZENIA nie wypada nie skorzystać.

from sefibo

Wiesenhof (St. Leonhard in Passeier, Włochy)

Większość pokoi posiada balkon z widokiem na okolicę. Wszystkie pokoje posiadają lodówkę, minilodówkę i sejf. W łazience znajduje się prysznic. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.

from sefibo

Alpin Spa Tuxerhof (Tux, Austri)

Liczne udogodnienia w komfortowo urządzonych pokojach zadbają o Państwa dobre samopoczucie w czasie pobytu w hotelu. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.

from sefibo

Eve's B&B (Bexhill-on-Sea, Wielka Brytania)

W ofercie znajdują się pokoje z łazienką. Spokojny sen zapewni Państwu łóżko podwójne. Do udogodnień we wszystkich pokojach należą kuchenka mikrofalowa, ekspres do kawy / herbaty, internet i Wi-Fi. Rodziny z dziećmi zamieszkać mogą w przygotowanych specjalnie z myślą o nich pokojach rodzinnych.