Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

jak ze starého trička vytvořit plážové šaty

Víte, jak si můžete doma vyrobit jednoduchým způsobem mýdlo? Stačí spojit oleje s vodou a dalšími látkami a uvařit mýdlo. Můžete jej normálně používat nebo pěkně ozdobit a někomu darovat.

Jak je to možné, že ještě na blogu nemám sladké knedlíky, když je doma máme tak rádi? Honem to jdu napravit. A vy si je honem běžte uvařit, protože švestky jsou teď úplně všude.

Zkoušeli jste si doma připravit domácí chipsy? Smažit jejich v oleji není bůh ví co pro Vaše zdraví. Zde je i zdravější varianta, jak si udělat křupavé chipsy a nemít z nich výčitky svědomí.

from veganka.cz

Snadná domácí výroba rostlinného mléka

Vyrábět si doma rostlinná mléka je velmi jednoduché a nenáročné. Není na to potřeba zvláštní vybavení kromě obyčejného mixéru a kousku tkaniny.

Domácí vanilková zmrzlina ze Salka. Jak si připravit doma vynikající zmrzlinu bez toho, aniž bychom potřebovali zmrzlinový stroj? Úplně jednoduše... :) Pouze ze Salka a šlehačky....

Jak všichni víme, tak mák je významným zdrojem opia (haha), ale také samozřejmě vápníku a vlákniny. A tyto dvě složky by určitě našemu tělu neměly chybět. Proto si dnes uděláme výborný makovec, po kterém se, stejně jako u nás doma, jen zapráší. Ingredience: 100 g mletého máku 250 g rýžové mouky 1 prášek do pečiva …