Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Arçelik In, Kapasitesiyle Tek and more!

Arçelik 2772 KT Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi -Yoğunlaştırarak çamaşırlarınızı kurutan ve de 7 kilogramlık yüksek kapasitesiyle tek seferde oldukça fazla çamaşır kurutabilen kırışık önleme özelliğiyle kurutma sonrası yükünüzü hafifleten bu devasa kurutma makinesi led göstergesiyle kullanımınızıda kolaylaştırıyor.B enerji sınıfıyla elektrik tüketimindede çok etkili olan bu kadar özelliği Arçelik'in bu modelinde bulabilirsiniz.

Arçelik 8127 N In Love Serisi 8Kg Çamaşır Makinesi -1200 devirlik güçlü motoruyla performans konusunda sınıfının liderlerinden biri olmayı başaran Arçelik 8127 N Çamaşır Makinesi kıyafetlerinizi yıpratmadan maksimum verimle yıkar. 8 kilogramlık kapasitesiyle ise yığın haline gelmiş kıyafetlerinizi bile kolaylıkla aradan çıkaran bu ürün, beklemek istemediğiniz zamanlarda da kısa programıyla kıyafetlerinizi gereken temizliğine kavuşturur.

Arçelik 8127 NR In Love Serisi 8Kg Çamaşır Makinesi -Kırmızının oluşturduğu loş ve tatlı bir havayla komşularınızın başını döndürecek, 1200 devirlik güçlü motoruyla performans konusunda sınıfının liderlerinden biri olmayı başaran Arçelik 8127 N Çamaşır Makinesi kıyafetlerinizi yıpratmadan maksimum verimle yıkar.

Arçelik 3771 KTE Yoğuşturmalı Kurutma Makinesi -Program sonu uyaran , kalan zamanı gösterme , su tank dolu uyarısı veren çocuk kilidi olan A enerji sınıfıyla çok düşük enerji tüketerek ay sonu elektrik faturalarında yüzünüzü güldürecek bu harika kurutma makinesine bu kadar ucuz fiyata bu yalnızca bu sayfada sahip olabilirsiniz.Arçelik'in 7 kilogramlık yüksek kapasiteli kurutma makinesi sadece burada.

Regal Pratica 105 T Çamaşır Makinesi -A+ Enerji sınıfıyla artık çok çamaşır yıkarayak az enerji tüketeceksiniz. Bu çamaşır makinesi sadece çamaşırlarınızı değil faturalarınızdaki kabarık rakamlarıda temizliyor. 1000 devirlik sıkma yüksek gücüyle artık kirlerden eser kalmayacak.

Bosch WAQ20461TR 7 Kg. Çamaşır Makinesi -LCD ekranı sayesinde program akışını ve programın bitmesine kalan süreyi görerek planlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Şık tasarımıyla evinize ayrı bir hava katacak. Solo yapısıyla isterseniz tezgah altında da kullanabilir, yerden tasarruf edebilirsiniz. Kolay basılabilir tuşları sayesinde yumuşacık bir dokunuş yetecektir.

Regal Ecojet 1229 T 9Kg Çamaşır Makinesi - A+++ enerji sınıfı üyesi Regal Ecojet 1229 T Çamaşır Makinesi enerji tasarrufu konusunda sınıfının liderlerinden biri olmayı başararak kullanmaya başladığınız ilk aydan itibaren faturalarınızda gözle görülür bir düşüş sağlar.

Siemens WM10K200TR Çamaşır makinesi -7 kg kapasitesiyle tek seferde çamaşırlarınızı yıkayabilir, A+++ sınıfı ile enerjiden tasarruf edebilir, 1000 devir sayısı ile mükemmel sonuçlar elde edebilirsiniz. Aceleniz var ve çamaşırlarınız az kirli ise saatlerce beklemek yerine 15 dakika gibi kısa bir sürede çamaşırlarınızı tertemiz yapar.

Samsung WF9902LWW Çamaşır Makinası Samsung Türkiye Garantili - Samsung WF9902LWW Çamaşır Makinası dayanıklı seramik ısıtıcısı sayesinde çamaşır makineniz uzun yıllar boyu çamaşırlarınızı yıkamaya devam eder. Artık çamaşırlarınızı sterilize etmek için çamaşır suyu ve sıcak suya gerek kalmadığını söylesek? Teknoloji harikası bu ürün, soğuk suda yıkama gerçekleştirerek hem yiyeceklerinizi tertemiz yapar hem de bakteri oluşumunu minimuma indirerek sağlığınıza gereken önemi verir.