Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Arçelik In, Kapasitesiyle Tek and more!

Arçelik 2772 KT Yoğunlaştırmalı Kurutma Makinesi -Yoğunlaştırarak çamaşırlarınızı kurutan ve de 7 kilogramlık yüksek kapasitesiyle tek seferde oldukça fazla çamaşır kurutabilen kırışık önleme özelliğiyle kurutma sonrası yükünüzü hafifleten bu devasa kurutma makinesi led göstergesiyle kullanımınızıda kolaylaştırıyor.B enerji sınıfıyla elektrik tüketimindede çok etkili olan bu kadar özelliği Arçelik'in bu modelinde bulabilirsiniz.

Vestel KMP-XL 7500 Kurutma Makinesi -7 kilogramlık kapasitesi ile ek seferde bütün giysilerinizi kurutabilme performansına sahip bu kurutma makinesi, B enerji sınıfı ile de tasarruf etmenizi sağlayacaktır.

Vestel KME-XXL 8600 L Kurutma Makinesi -A sınıfına göre %40 daha az enerji harcayarak tasarrufunuzu sağlayacak olan bu kurutma makinesi, Led ekranı ile kolaylıkla kullanmanıza imkan veriyor. Hassas kurutma fonksiyonu ile ipek veya hassas kumaştaki giysilerinizi yıpratmadan kurutacağı gibi hızlı 40 programı ile de sadece 40 dakikada giysilerinizi en iyi şekilde kurutacaktır.

LG F1281TDP5 8 Kg Çamaşır Makinesi (Gümüş) -Gümüş rengi, LED ekranı ve 8 kg kapasitesi ise LG sizlerle. Akıllı teşhis özelliği ile artık çamaşır makinesinin sorununu servise siz değil makinenin kendisi söyleyecek. Sadece telefonu makineye yakınlaştırmanız yeterli. Gerisini servis ve telefon halledicek. Sessiz çalışan motoru sayesinde saat'e bakmadan istediğiniz zaman çalıştırabileceksiniz. A+++ sınıfından olan bu makine cebinizin dostu olacaktır.

Profilo KM74101CTR 7Kg Kurutma Makinesi -Program akışını gösteren led sayesinde hangi programda çalıştığını gösteren hassas kurutma modu özelliğiyle en hassas çamaşırlarınızı bile yıpratmadan kurutan bu kurutma makinesi tam elektronik tek tuşlu kontrol ile kullanımınızı kolaylaştıran Profilo 7 kilogramlık yüksek kapasitesiylede artık daha çok çamaşır kurutuyor.

Arçelik 2781 KTS Yoğuşturmalı Kurutma Makinesi -8 Kilogramlık kurutma kapasitesiyle ve düşük enerjisiyle evlere hem rahatlık hem tasarruf getiren bu kurutma makinesi göstergesiylede size kullanım kolaylığı sağlıyor.Kırışıklık önleme fonksiyonuyla kurutmadan sonra çamaşırlarınızı daha rahat ütülemenizi sağlar.Filtre temizleme uyarısıyla ilerde çıkabilecek sorunlardanda korur sizi.Arçelik program sonundaki uyarı özelliğiyle program bitiminde haberdar olmanızı sağlyor.

Siemens WM06B060TR 5Kg Çamaşır Makinesi - Çok fazla çamaşır yıkamıyor ve büyük makinelere sahip olup çamaşırlarınızı bekletmek istemiyor musunuz? Siemens WM06B060TR Çamaşır Makinesi 5.5 kilogramlık hacmiyle tam size göre! WaterPerfect özelliği ise çamaşırlarınıza mükemmel bir basınçta ve sıcaklıkta su uygulayarak maksimum verim almanızı sağlar. Öte yandan elde yıkamaya uygun olarak tasarlanmış yünlü kıyafetlerinizi bile bu üründe yıkayarak mükemmel bir temizlik sağlayabilirsiniz.

Siemens WT44W360BY Kurutma Makinası -Kendi kendini temizleyen kondenser filtresiyle kireç yapmayı önleyen düşük enerji harcayarak 7 kilogram gibi yüksek bi kapasitede çamaşır kurutabilen bu kurutma makinesi dokunmatik tuşlarıyla kullanıcılarına kolay kullanım sağlayan Siemens program bitiminde akustik sinyalle sizi uyarır ve makinenizin açık kalması gibi bir risk ortadan kalkar.Bi o kadar özel olan tasarımıylada evinize farklı bir hava katıcak.

Bosch WVH28420 Logixx Kurutmalı Çamaşır Makinesi (7Kg/4Kg) -