Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Ali Sunal, Oya Başar, Burak Satıbol ve Sinem Öztürk’ün başrolleri paylaştığı, Yusuf & Yusuf 26 Aralık'ta sinemalarda! Yusuf, Ankara'nın bağrından kopmuş bir dolmuş şoförüdür. Çocukluğundan beri arabalara olan merakı onu modifiye tutkunu haline getirmiştir. Yolda dolmuşa binmek isteyen Papaz dahil kimseyi es geçmez. Dolmuşta aldığı papaz görünümlü kişi aslında o gün şehre gelen Papa'ya suikast düzenleyecek olan bir militandır. Tesadüfe bakın ki bu militanın adı da Yusuf'tur. Bir Yusuf can…

İsveçli asil bir aileye mensup olan Julie, asil ailelerin katıldığı önemli bir gecede ait olduğu sınıfın rutinliğinden sıkılır ve aynı gece hizmetkarların verdiği bir partiye konuk olur. Julie bu partide John dan fazlasıyla etkilenir, aralarında güçlü bir çekim olur fakat John’ un nişanlısı bu aşkı engellemek için elinden geleni yapar. Dram yüklü bir aşk üçgeni sizleri bekliyor. İyi seyirler.

Poltergeist Gil Kenan’ın yönetmenliğini yaptığı 2015 yapımı korku türünde bir filmdir. Filmin konusuna gelirsek 1980’li yılların efsane olan filmi Poltergeist tekrardan yapılıyor. Steve ve Diana sakin ve huzurlu bir aile yaşantısı sürmektedirler. Yeni evlerine taşınmışlardır ve bu evde ilginç ve paranormal olaylar ile sarsılmaya başlamışlardır. Üç çocuklarından en küçük olan çocuk bir gece bu evde esrarengiz bir varlık olduğunu görmüştür ve ortadan kaybolmuştur.

Unutursam Fısılda (2014)

Harika bir aşk hikayesi sizleri bekliyor, izleyiciler tarafından en iyi filmler içinde girebilen bu filmin konusu; genç, güzel bir kız olan Allie (Gena Rowlands) varlıklı bir aileden gelmektedir. Tatil için geldiği Amerika Birleşik Devletleri, Kuzey Karolayna’daki sahil kasabası olan Seabrook’a gelir.

Peter Pan’ın yazarı James Matthew Barrie’nin hayatının bu en büyük eserini nasıl oluşturduğunu anlatan film, James’in büyük bir eser yazmak amacıyla sokaklarda, parklarda ilham arayışıyla başlıyor. İlham ona hiç beklmediği bir yerden geliyor, tanıştığı bir aileden, karısıyla arası pekte iyi olmayan genç adam bir aileyle parkta tanışır ve zamanla onlarla yakınlaşır

Muhalif Başkan #marmarapark Cinemaximum'da!