Explore these ideas and much more!

AKP'li Özdağ; 'Kılıçdaroğlu ile Bahçeli'yi darbe girişiminden ben haberdar ettim'

AKP'li Özdağ; 'Kılıçdaroğlu ile Bahçeli'yi darbe girişiminden ben haberdar ettim'

Vedat Büyüköztaş Mobilyacı  15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi kalkışmadan haberdar olur olmaz “Olacağı varsa olsun” diyerek meydanlara koşan Vedat Büyüköztaş, Genelkurmay Başkanlığı önünde şehit edildi.  15 Temmuz akşamı yaşanan darbe kalkışmasından, iş arkadaşı Yusuf Çelik ile Kızılay’da yemek yerken haberdar olan Vedat Büyüköztaş, arkadaşıyla birlikte hemen Genelkurmay Başkanlığı’nın önüne gitti. 01.15’te kardeşi Vedat Büyüköztaş’ı aradı ve eve dönmesini söyledi.

Vedat Büyüköztaş Mobilyacı 15 Temmuz hain darbe girişimi gecesi kalkışmadan haberdar olur olmaz “Olacağı varsa olsun” diyerek meydanlara koşan Vedat Büyüköztaş, Genelkurmay Başkanlığı önünde şehit edildi. 15 Temmuz akşamı yaşanan darbe kalkışmasından, iş arkadaşı Yusuf Çelik ile Kızılay’da yemek yerken haberdar olan Vedat Büyüköztaş, arkadaşıyla birlikte hemen Genelkurmay Başkanlığı’nın önüne gitti. 01.15’te kardeşi Vedat Büyüköztaş’ı aradı ve eve dönmesini söyledi.

Margarinsiz Kurabiye Tarifi – Kurabiye Tarifleri Kurabiye tarifleri bölümünde pek çok çeşit lezzetli ve pratik kurabiye tarifleri bulunuyor. www.nefispratikyemektarifleri.com sitemizi takip ederek, en yeni tariflerden anında haberdar olabilirsiniz. Malzemeler 1 su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı pudra şekeri 2 çorba kaşığı yoğurt 1 su bardağı mısır nişastası 1 adet yumurta 1 paket vanilya 1/2 paket kabartma tozu …

Margarinsiz Kurabiye Tarifi – Kurabiye Tarifleri Kurabiye tarifleri bölümünde pek çok çeşit lezzetli ve pratik kurabiye tarifleri bulunuyor. www.nefispratikyemektarifleri.com sitemizi takip ederek, en yeni tariflerden anında haberdar olabilirsiniz. Malzemeler 1 su bardağı sıvıyağ 1 su bardağı pudra şekeri 2 çorba kaşığı yoğurt 1 su bardağı mısır nişastası 1 adet yumurta 1 paket vanilya 1/2 paket kabartma tozu …

Çetin Can Işık Şefi  Çetin Can, 15 Temmuz gecesi hain kalkışmadan haberdar olur olmaz abdestini alıp şehadet namazını kıldı. Eşiyle birlikte boğaz köprüsüne giden Can, düğününe gider gibi şehadete koştu.

Çetin Can Işık Şefi Çetin Can, 15 Temmuz gecesi hain kalkışmadan haberdar olur olmaz abdestini alıp şehadet namazını kıldı. Eşiyle birlikte boğaz köprüsüne giden Can, düğününe gider gibi şehadete koştu.

Lokman Oktay Elektrikçi  15 Temmuz darbe girişiminden haberdar olur olmaz Boğaziçi Köprüsü’ne giden Lokman Oktay, arkadaşlarına, “Ben gidiyorum dönmezsem beni şehit oldu bilin” demişti.

Lokman Oktay Elektrikçi 15 Temmuz darbe girişiminden haberdar olur olmaz Boğaziçi Köprüsü’ne giden Lokman Oktay, arkadaşlarına, “Ben gidiyorum dönmezsem beni şehit oldu bilin” demişti.

Mustafa Solak Dekorasyon Ustası  Fethullahçı Terör Örgütü mensubu askerlerin darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehadet şerbetini içen şehit Mustafa Solak, evinde uyurken gelen bir telefonla darbeden haberdar olmuş ve hiç düşünmeden meydanlara koşmuştu.

Mustafa Solak Dekorasyon Ustası Fethullahçı Terör Örgütü mensubu askerlerin darbe girişimi sırasında Cumhurbaşkanlığı Külliyesi önünde şehadet şerbetini içen şehit Mustafa Solak, evinde uyurken gelen bir telefonla darbeden haberdar olmuş ve hiç düşünmeden meydanlara koşmuştu.

15  Temmuz gecesi TÜRKSAT’ta FETÖ'nün darbecilerine direnen Asım Akkaya, uydu yayınlarının devam etmesini sağladı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın canlı yayına çıktığı saate kadar hainleri oyalamayı başardı. 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin önlenmesinde önemli pay sahibi olan Akkaya, yayınları kesmemeyi başararak halkın darbeden haberdar olup meydanlara inmesini sağladı.

15 Temmuz gecesi TÜRKSAT’ta FETÖ'nün darbecilerine direnen Asım Akkaya, uydu yayınlarının devam etmesini sağladı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın canlı yayına çıktığı saate kadar hainleri oyalamayı başardı. 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin önlenmesinde önemli pay sahibi olan Akkaya, yayınları kesmemeyi başararak halkın darbeden haberdar olup meydanlara inmesini sağladı.

İsmail Kayık Emekli  15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminden haberdar olan İsmail Kayık evden çıkarak darbecilere karşı koymak üzere Kağıthane Köprüsüne gitti. 55 yaşındaki Kayık, darbeci hainlerin halka müdahalesi sırasında yaşadığı heyecan ve panik sebebiyle kalp krizi geçirdi.

İsmail Kayık Emekli 15 Temmuz gecesi FETÖ tarafından gerçekleştirilen darbe girişiminden haberdar olan İsmail Kayık evden çıkarak darbecilere karşı koymak üzere Kağıthane Köprüsüne gitti. 55 yaşındaki Kayık, darbeci hainlerin halka müdahalesi sırasında yaşadığı heyecan ve panik sebebiyle kalp krizi geçirdi.

“Halkım sokaklarda, ben onların arasında olmalıyım”  Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz gecesi Marmaris’te yaşananları anlattı. Darbe girişiminden haberdar olur olmaz harekete geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, güzergâh üzerine aralarında yaptıkları istişarede kendisini Yunanistan’a götürme isteğinde bulunan otel sahibi Sekan Yazıcı ile aralarında geçen diyaloğu da anlattı.

“Halkım sokaklarda, ben onların arasında olmalıyım” Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 15 Temmuz gecesi Marmaris’te yaşananları anlattı. Darbe girişiminden haberdar olur olmaz harekete geçen Cumhurbaşkanı Erdoğan, güzergâh üzerine aralarında yaptıkları istişarede kendisini Yunanistan’a götürme isteğinde bulunan otel sahibi Sekan Yazıcı ile aralarında geçen diyaloğu da anlattı.

Pinterest
Search