Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore Audio Interfaces, Artist Ponudi and more!

Behringer UMC Audio Interfaces! Професионално и евтино! Снимајте преку врвните MIDAS предзасилувачи во вашето домашно студио или каде и да сте!

Уште од формирањето во далечната 1970 год, MIDAS е синоним на долга историја на иновации и лидерство во развојот на професионалните audio mixing конзолите. Генерален и овластен застапник за Р. Македонија - ARTIST SISTEMS Skopje.

ZOOM Q2HD Handy Video Recorder 9.800 ДЕН "Play, capture, and stream with full HD video, and uncompressed audio recording "

LA610 mk2 + FREE Univeral Audio UAD2 BUNDLE! ХИТ ЦЕНА! EВРОПСКА ЦЕНА: 1599,oo € АРТИСТ ЦЕНА : 97000,oo ден Единствена можност за цената на Universal Audio LA-610 MKII добивате + UAD DuoCore DSP карта гратис ! *количините се ограничени

Godin Session ПОПУСТ! НОВА ЦЕНА : 27500,oo ден СТАРА ЦЕНА : 34300,oo ден From rock to blues to country, the Session is a guitar with tonal versatility, style and value, all in one instrument that won't break the bank.

Богата палета на M-AUDIO USB/MIDI и PAD клавијатури во салонот на АРТИСТ! Повелете!

Godin 5th Avenue Uptown EВРОПСКА ЦЕНА: 1400 € ЖЕШКА ПОНУДА: 79.900,oo ден СРЕЌНИ ПРАЗНИЦИ !!!

НОВОГОДИШНА РАСПРОДАЖБА на JAY TURSER гитари !!! АТРАКТИВНИ ЦЕНИ И ГОЛЕМ ИЗБОР НА МОДЕЛИ !!!

ТОП ЦЕНА ЗА ТОП БАСИСТИ! Ексклузивно намаление на бас засилувачи од tc electronic | BG250 серии !