Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Günaydın. Arı sütünün içinde birçok hücre yenileyici madde vardır ve kan hücrelerinin sayısını artırır. Çalışırken tam performans için Eylül ayına güzel bir başlangıç yapın.

Taze Arı Sütü Nedir? Arıların yavru arıları ve kraliçe arıyı beslemek için ürettikleri "doğal" bir arı ürünüdür. Kraliçe arı yani "ana arı", hayatı boyunca sadece arı sütü ile beslenir. Bee´o arı sütü, kovanda üretildiğinden itibaren tüketiciye ulaşana kadar soğuk zincirde korunmuş ve hiç bir ön işleme tabi tutulmamış, doğal, taze arı sütüdür.

Nasıl Üretiyoruz? Kovandan itibaren izlenebilir, doğru arıcılık uygulamalarının hedeflendiği "Sözleşmeli Arıcılık Modeli" ile; propolis, bal, arı sütü ve polen üretimini gerçekleştirerek Türkiye´de bir ilke imza attık! BEEO ailesini bugün keşfedin; http://www.beeo.com.tr/

%100 doğal propolis, arı sütü, polen ve bal sadece Anadolu´dan, sadece BEEO´da...

Yaz geliyor, cildiniz kurumasın! Nemlendirici ve toparlayıcı maske tarifimizi mutlaka deneyin. 10 gram kuru papatya çiçeği, 3 damla propolis özütü ve 1/2 yemek kaşığı balı karıştırıp temiz cilde uyguladıktan sonra yarım saat dinlenin. Ardından cildinizi temizleyebilirsiniz. #güzellik #bakım #propolis #papatya

İlk yerli Anadolu propolisi BEEO, İTÜ arıteknokent tarafından BEETECH ödülüne layık görüldü. http://www.beeo.com.tr/

Spor yapın! Çünkü düzenli egzersiz stresinizi azaltır. Spor öncesi Beeo propolis arısütü bal karışımı tüketimi performansınızı artırır.

Yine yoğun bir pazartesi günü mü? Suda çözünür propolisi gün boyu 3 defa 3´er damla olarak kahvenize, çayınıza, suyunuza ya da ara öğünde yoğurda ekleyerek tüketin; performansınızdaki farkı görün. Suda çözünür propolis için tıklayın.

Biliyor musunuz? Propolis; dezenfeksiyon, izolasyon, korunma ve peteklerin güçlendirilmesi için belli bitkilerin ve ağaçların tomurcuklarından, yapraklarından ve dallarından işçi arılar tarafından toplanır. Propolisin tüketilebilmesi için işlenmesi gerekir. Bu noktada işlemin tamamen alanında uzman kişiler tarafından yapılması gerekir.