Pinterest • The world’s catalogue of ideas

Explore these ideas and much more!

Pistons Kobe'yi hoş karşılamadı!

Spor haberleri, Deneyimli teknik direktör Yılmaz Vural Galatasaray'ın çok eleştirilen çalıştırıcısı Cesare Prandelli'yi en kötü teknik direktör ilan etti.

Spor Toto Süper Lig'in 8. haftasında Beşiktaş Olimpiyat stadında Fenerbahçe'yi konuk ediyor.

Gençlik ve Spor Bakanlığı Çanakkale Zaferinin 100.Yılı nedeniyle bu zaferin yaşandığı toprakları göremeyenlere Çanakkale’yi götürmek, Çanakkale ruhunu bir nebze olsun hissettirmek, bir olma, birlik olma duygusunu yeniden yaşatabilmek amacıyla 50 ilde program düzenleyecek.

Türkiye'yi temsilen Berlin'deki cenaze törenine katılan Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu'nun taziyelerini Almanya Cumhurbaşkanı Gauck ve Başbakan Merkel'e iletti.

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın yurdun dört bir yanında sürdürdüğü tesisleşme hamlesi kapsamında inşa çalışmaları devam eden modern tesisler, genç sporculara hizmet verecek. Genç bireylerin sporla tanışabilmeleri ve Türkiye'yi uluslararası arenada başarıyla temsil edebilmeleri adına Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından hayata geçirilen projeler kapsamında, sporculara ekipmandan antrenöre kadar çeşitli konularda ücretsiz olarak destek sağlanıyor. İnşa edilen tesisler de bu sürece büyük bir…

Gençlik ve Spor Bakanlığı'nın Çanakkale Zaferi'nin 100. Yılı münasebetiyle başlattığı "Bir Hilal Uğruna" programı Türkiye'yi gezmeye devam ediyor. Düzce'de büyük ilgi gören program sırasıyla Hatay, Mersin ve Adana'da vatandaşlarla buluşacak.

Spor Toto Süper Lig'in 30. hafta maçında sahasında Fenerbahçe'yi ağırlayacak olan Trabzonspor'da maçın hazırlıkları yapılan antrenman ile devam etti.

Aliexpress.com : Buy Men Sunglasses Polarized Pilot oculos de sol masculino Spor lunette de soleil Mens Sunglasses Brand Designer gafas from Reliable sunglasses outdoor suppliers on Wenzhou Biao Yi Eyewear & Accessories Co., Ltd Store