Auktioner

15 Pins4 Followers
Piedestal

Piedestal

Bemålad, höjd: 113 cm.  Auktionen avslutas den 3 april 2017 och just nu är priset 700 kr

Auktionen avslutas den 3 april 2017 och just nu är priset 450 kr

Bemålad, höjd: 113 cm.  Auktionen avslutas den 3 april 2017 och just nu är priset 450 kr

10643638 bukobject

10643638 bukobject

Höjd 100 cm.

Höjd 100 cm.

PIEDESTAL. Trä. 1800/1900-tal.

Stockholms Auktionsverk Online

SERVERINGSVAGN, 1900-talets andra hälft. - Bukowskis

SERVERINGSVAGN, 1900-talet andra hälft. - Bukowskis

More ideas
Search